eniemcy.co

Komisjoner / Magazynier

Dodane przez: eNiemcy

Hamburg

Magazyn

Stawka godzinowa: 14.15 €

play

Opis oferty

Oferujemy:

  • stawkę 2500 euro brutto/mies. (stawka godzinowa 14,15 euro brutto);
  • polską umowę o pracę (pełny etat);
  • składki ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;
  • premię za posiadanie samochodu - 100 euro netto/mies.;
  • dodatek wakacyjny i świąteczny (jednorazowo 200 euro brutto) za przepracowanie min. 6 mies. u jednego pracodawcy;
  • nie stosujemy tzw. Arbeitszeitkonto;
  • partycypacja w kosztach zakwaterowania (5-10 euro/ doba);
  • obuwie robocze;

Więcej szczegółów: 735 993 378.

Zadania:

  • wyszukiwanie produktów na półkach;
  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego;
  • paletowanie, etykietowanie;
  • transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego.

Wymagania:

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku;
  • gotowość do pracy;
  • sumienność i motywacja do pracy;
  • mile widziany własny samochód;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • od kandydatów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Pracodawca

eNiemcy

eNiemcy

Strona: eniemcy.co

Więcej ofert pracodawcy