eniemcy.co

Pracownik gospodarczy

Dodane przez: eNiemcy

Stuttgart

Inne

Stawka godzinowa: 13 €

play

Opis oferty

Oferujemy:

  • stawkę miesięczną 2000-2400 euro brutto;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;
  • składki ZUS od średniej krajowej;
  • zakwaterowanie - 7 euro/doba;
  • premię za posiadanie samochodu - 50-100 euro netto/mies.;

Zadania:

  • koszenie trawników;
  • przycinanie żywopłotów;
  • pielenie chwastów;
  • zamiatać powierzchnie wolnych zamiatarką.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie samochodu;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

eNiemcy

eNiemcy

Strona: eniemcy.co

Więcej ofert pracodawcy