eniemcy.co

Pracownik produkcji K/M/P z językiem niemieckim

Dodane przez: eNiemcy

Marienheide

Produkcja

Stawka godzinowa: 14 €

play

Opis oferty

Oferujemy:

  • stawkę miesięczną 2000-2500 euro brutto;
  • progresywną stawkę godzinową (podwyżka już po miesiącu);
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;
  • składki ZUS od średniej krajowej;
  • zakwaterowanie - 5 euro/doba;
  • premię za posiadanie samochodu - 50-100 euro netto/mies.;

Zadania:

  • ustawianie, sterowanie i monitorowanie naszych maszyn produkcyjnych;
  • odpowiedzialne i właściwe pakowanie oraz znakowanie naszych produktów;
  • kontrola jakości;
  • uczestnictwo w usuwaniu awarii;
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych;
  • pakowanie zamówień zgodnie z listą pakowania;
  • naklejanie etykiet i przygotowywanie do wysyłki;
  • komisjonowanie, pakowanie i załadunek naszych produktów;
  • przypisanie towaru i porównanie z dokumentami wysyłkowymi;
  • przestrzeganie procedury sprawdzania podczas rozładunku i kontroli przyjęcia;
  • sprawdzanie i kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym;
  • znajomość obsługi maszyn drukarskich będzie dodatkowym atutem;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • znajomość języka niemieckiego min. A2;
  • posiadanie samochodu;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

eNiemcy

eNiemcy

Strona: eniemcy.co

Więcej ofert pracodawcy